Våra huvudpartners

P15 U
P15 U
Kontaktperson Torben Thörnberg

VÅRA LAG

Truppen

Venos
Leo
Benjamin
Arda
Hjalmar
Oliver
Mohamed Dali
Assar
Felix
Albin
Olle
Vincent
Axel
Jakob
Filip
Isak
Lukas
Markus
Emil
Mio
Lex
Liam
Taha
Noah
André
Simon
Théo
Sebastian
Zein

Ledare

Mattias Blomquist
Kassör
Jens Bäcker
Tränare
Henrik Axelsson
Målvaktstränare
Torben Thörnberg
Huvudtränare
Carl Colliander
Mikael Stålblom
Tränare

Nyheter

Inga nyheter

Kommande spel

P15 U
Sollentuna FK P15u 2 - Spånga IS FK 1
Helenelunds IP 1
19:15 - 21:15 19 Apr, 2024
P15 U
FC Djursholm 2 - Sollentuna FK P15u
Djursholms IP 2
10:00 - 12:00 21 Apr, 2024
P15 U
Bromma TFF 1 - Sollentuna FK P15u 2
Åkeshovs BP 1
19:00 - 21:00 26 Apr, 2024
P15 U
Sollentuna FK P15u - Hammarby IF FF 4 grön
Helenelunds IP 1
15:00 - 17:00 28 Apr, 2024
P15 U
Sollentuna FK P15u 2 - Hässelby SK FF Svart 1
Helenelunds IP 1
19:15 - 21:15 03 May, 2024
P15 U
Danderyds SK FF Vit - Sollentuna FK P15u
Danderydsvallen 2
14:45 - 16:45 04 May, 2024
P15 U
Sollentuna FK P15u - IFK Lidingö FK C
Helenelunds IP 1
19:15 - 21:15 10 May, 2024
P15 U
Sollentuna FK P15u - Vallentuna BK
Helenelunds IP 1
13:30 - 15:30 12 May, 2024
P15 U
Hammarby IF FF 9 - Sollentuna FK P15u 2
Gubbängens IP 1
10:15 - 12:15 18 May, 2024
P15 U
Sollentuna FK P15u - IK Frej Täby FF Gul
Kärrdals BP 1
10:00 - 12:00 19 May, 2024
P15 U
Sollentuna FK P15u 2 - IF Brommapojkarna 2009-10
Helenelunds IP 1
19:15 - 21:15 24 May, 2024
P15 U
Täby FK FA09 2 - Sollentuna FK P15u
Tibblevallen (Täby SC 2)
10:30 - 12:30 26 May, 2024
P15 U
IF Wasa 2 - Sollentuna FK P15u 2
Tallbohovs IP 1
13:30 - 15:30 01 Jun, 2024
P15 U
Sollentuna FK P15u - IF Brommapojkarna 2009-6
Helenelunds IP 1
15:00 - 17:00 02 Jun, 2024
P15 U
Sollentuna FK P15u 2 - Täby FK U1
Sollentuna Fotbollshall 1
14:00 - 16:00 08 Jun, 2024
P15 U
Bällsta FF 1 - Sollentuna FK P15u
Bällstabergs BP 1
16:30 - 18:30 09 Jun, 2024
P15 U
Norrtulls SK 1 - Sollentuna FK P15u 2
Kärrdals BP 1
20:15 - 22:15 11 Jun, 2024
P15 U
Örebrocupen 14-16 juni
Örebro
07:15 - 08:15 14 Jun, 2024
P15 U
Intresseanmälan till Örebrocupen 14-16 juni 2024
Örebro
10:00 - 11:00 14 Jun, 2024
P15 U
Eskilscupen Helsingborg 1-4 augusti
Helsingborg
07:15 - 08:15 01 Aug, 2024
P15 U
Intresseanmälan till Eskilscupen i Helsingborg 1-4 augusti 2024
Helsingborg
10:00 - 11:00 01 Aug, 2024
P15 U
Sollentuna FK P15u 2 - Norrtulls SK 1
Helenelunds IP 1
19:15 - 21:15 16 Aug, 2024
P15 U
IFK Lidingö FK C - Sollentuna FK P15u
Breviks IP 2
12:45 - 14:45 18 Aug, 2024
P15 U
Täby FK U1 - Sollentuna FK P15u 2
Vikingavallen/Täby IP 1
20:00 - 22:00 23 Aug, 2024
P15 U
Sollentuna FK P15u - Bällsta FF 1
Helenelunds IP 1
15:00 - 17:00 25 Aug, 2024
P15 U
IF Brommapojkarna 2009-6 - Sollentuna FK P15u
Ängby IP 1
10:30 - 12:30 31 Aug, 2024
P15 U
Sollentuna FK P15u 2 - IF Wasa 2
Helenelunds IP 1
13:30 - 15:30 01 Sep, 2024
P15 U
IF Brommapojkarna 2009-10 - Sollentuna FK P15u 2
Åkeshovs BP 1
14:00 - 16:00 07 Sep, 2024
P15 U
Sollentuna FK P15u - Täby FK FA09 2
Helenelunds IP 1
15:00 - 17:00 08 Sep, 2024
P15 U
IK Frej Täby FF Gul - Sollentuna FK P15u
Vikingavallen/Täby IP 1
12:00 - 14:00 14 Sep, 2024
P15 U
Sollentuna FK P15u 2 - Hammarby IF FF 9
Helenelunds IP 1
15:00 - 17:00 15 Sep, 2024
P15 U
Vallentuna BK - Sollentuna FK P15u
Vallentuna IP 2
16:00 - 18:00 21 Sep, 2024
P15 U
Hässelby SK FF Svart 1 - Sollentuna FK P15u 2
Hässelby Gårds BP 1
16:00 - 18:00 28 Sep, 2024
P15 U
Sollentuna FK P15u - Danderyds SK FF Vit
Helenelunds IP 1
13:30 - 15:30 29 Sep, 2024
P15 U
Hammarby IF FF 4 grön - Sollentuna FK P15u
Gubbängens IP 1
14:00 - 16:00 05 Oct, 2024
P15 U
Sollentuna FK P15u 2 - Bromma TFF 1
Helenelunds IP 1
13:30 - 15:30 06 Oct, 2024
P15 U
Spånga IS FK 1 - Sollentuna FK P15u 2
Spånga IP 4
10:30 - 12:30 12 Oct, 2024
P15 U
Sollentuna FK P15u - FC Djursholm 2
Helenelunds IP 1
15:00 - 17:00 13 Oct, 2024